FLASH GAMES 6

SNIPERS
SPUSTIT HRU!
POPIS: V roli odhodlaného snipera máte za úkol zneškodnit co nejvíce teroristů (tang). Při střílení se pokuste mířit na hlavu. Pozor však na civilní obyvatelstvo!
OVLÁDÁNÍ: míření myší, střelba levým tlačítkem myši.
SOLITAIRE
SPUSTIT HRU!
POPIS: Solitaire je oblíbená kratení hra pro jednoho hráče, která ve volné chvíli každého spolehlivě zabaví. Cílem hry je srovnat všechny karty v jednotlivých barvách od esa po krále. Použij ve spodní části okna sloupce pro dočasné odložení karet. Sloupce musí být stavěny sestupně od krále po eso a ve střídavých barvách. Správně seřazená skupina karet může být přesunuta na jiný slouprc, kde tyto chybí. Na místo prázdného sloupce je možno dát pouze krále. a je možnnejvyšších po nejnižší. V horním sloupci se skládá již v jednotlivých barvách od esa po krále.
OVLÁDÁNÍ: myší
THE SHIELD
SPUSTIT HRU!
POPIS: Vaše střelecké schopnosti a postřeh může bezpečně prověřit následující hra. Dokážete v časové tísni trefit všechny terče přímo doprostřed? Po skončení mise se dozvíte výsledek vaší ozbrojené kampaně.
OVLÁDÁNÍ: střelba myší
TURKEY SHOT XMAS
SPUSTIT HRU!
POPIS: S příchodem adventu Vám přinášime hru s vánočním motivem. Zasáhněte všechny létající krocany a získejte co možná nejvíce bodů.
OVLÁDÁNÍ: myší
vzadzpetvpred  

Powered by Elixon CMS/AJAX-XUL