Airsoft Team Diverzanti

Vznik Diverzantů®se datuje ke konci roku 2004. Cítíme se jako velcí patrioti Moravskoslezského kraje, proto jsme do znaku našeho týmu zvolili slezskou orlici. Zaměřujeme se na taktiku malých jednotek se specializací na diverzní a průzkumnou činnost v týlu nepřítele. Průzkum je zaměřen především k získávání informací strategického nebo operačního významu pro následné úderné akce sloužící ke zničení, umlčení nebo poškození strategicky důležitých cílů (osob, objektů). Dále provádíme zadržovací operace pro vázání co největší nepřátelské vojenské nebo policejní síly v určitém prostoru, po co nejdelší možnou dobu, která omezí nebo úplně pozastaví pohyb nepřítele.

Z klasického airsoftu jsme přešli na military styl a to se vším, co k tomu patří, což je snaha napodobit skutečnou vojenskou jednotku. Jak po stránce výstroje, výzbroje, tak po stránce výcviku na úrovni jednotlivých členů. Naše výstroj i výzbroj se sjednotila a přizpůsobila vysokým standardům vojenských jednotek. Snažíme se o co nejrealističtější přístup k akcím a dosažení v nich co nejlepších výsledků. Je nám jasné, že nebudeme nikdy na takové úrovni jako skutečné jednotky, proč se o to však alespoň nepokusit...„štěstí přeje připraveným„. Military se pro nás stalo životním stylem a odreagováním se od všední reality s možností ověření našich schopností v praxi.

Úzce spolupracujeme s Policií ČR (PČR), Vojenskou policií (VP) a Útvarem pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ), kdy se účastníme jejich reálných cvičení. Pro integrovaný záchranný systém vytváříme náplň různých modelových situací pro řešení mimořádných událostí. Další naší činností je spolupráce s humanitárními organizacemi, proškolování jejich pracovníků pro psychickou odolnost a připravenost v rámci reálných zahraničních misí. Naše výcviky a proškolování probíhají v podmínkách blízkých působení v týlu nepřítele a naší základní zásadou je vidět a nebýt viděn. Velký důraz je při výcviku kladen na střeleckou přípravu, ovládání spojovací techniky, zdravovědu, topografii, schopnost orientace v neznámém terénu a taktiku družstva, tzv. takticko operačních znalostí. Všechny tyto vědomosti se pak snažíme aplikovat do praxe.

Nebojíme se akcí v zimě, survivalu v náročných podmínkách ani CQB. Neodmítáme rovněž jakékoliv rady, zkušenosti a případnou spolupráci jiných týmů. Přijmeme každé vyzvání, které nám přinese nové zkušenosti a znalosti v taktice boje.

Military Airsoft Team Diverzanti diverzant diverzní diversionary activities taktika cqb army video buddy team fire adrenalin boj diversionist enemy agent kvhs klub vojenské historie a současnosti

...Termit


Powered by Elixon CMS/AJAX-XUL