maskáče vz.95

Originální Gore-Texový maskáčový převlečníkový komplet používaný Českou Armádou. Oděv určen k ochraně proti dešti, vlhku, chladu a větru, propouštějící vodní páry.Celý komplet je voděodolný, určený pro extremní podmínky, vyvinut dle požadavků speciálních jednotek Armády České Republiky (obléká se na běžnou výstroj ).

PARKA - má praktickou kapuci, navíc ve přední části zvýšenou ( možnost použití ochranné přilby ) s možností stahování pomocí tkanice s brzdovým regulátorem na regulaci obvodu obličejové části kapuce. Přední celkové zapínání pomocí zdrhovadla a stiskacích knoflíku - druku, chráněno krycí légou. V pase a ve spod parky jsou stahovací tkanice pro úpravu obvodu ( s brzdovým regulátorem na regulaci obvodu ), na koncích rukávů jsou je pak možno obvod upravovat pomocí stahováků na suchý zips. Kapsy jsou umístěné v pase s horním plněním , se zapínáním na zips, kryté patkou z důvodu vodotěsnosti. Ve vnitřní části je pak jedna kapsa tzv. dokladová. V podpaží jsou praktické větrací rozparky, zapínatelné na zips, taktéž chráněny patkou z důvodu vodotěsnosti.

KALHOTY - mají krytý rozparek zapínání na zdrhovadlo a stiskacího knoflíku - druku, nohavice se dají pomocí zipu roztáhnout ( umožňující regulaci dolní šíře kalhot např. při nazouvání obuvi ), ve spod se navíc dají stáhnout pomocí stahovací tkanice. Pas lze libovolně upravovat, je opatřen stahovací gumou a stahovacími tkanicemi. Po obvodu pasu kalhot jsou našity knoflíky, určeny pro případné použití armádních kšand. V pase po bocích jsou dvě tzv. falešné kapsy - kapesní průhmaty, pro snadnější manipulaci v kapsách pod převlečníkem ( speciálně uspůsobené pro střih kalhot vz.95, vhodné však i pro klasické BDU či jiné kalhoty ).

CENA: cca 5.000,-Kč
zpet

Powered by Elixon CMS/AJAX-XUL