maskáče vz.95

Jsou určeny pro celoroční použití v náročných podmínkách armádní služby. Zdvojením materiálu na nejvíce namáhaných místech je dosaženo zvýšené odolnosti.

BLŮZA - nad levou náprsní kapsou jsou suché zipy, určený pro jmenovku nebo osobní evidenční číslo. Nad pravou náprsní kapsou je suchý zip, určený pro hodnostní nebo funkční označení. Na předním díle jsou umístěny čtyři kapsy, z toho jsou umístěny dvě na hrudi a dvě ve spodní části. Na spodní části zadního dílu rovněž jsou dvě kapsy. Další kapsa na každém rukávu nad loktem. Na hrudi další dvě vnitřní kapsy se šikmým vstupem na pravé z nich malá kapsička pro uložen í kompasu, hodinek nebo mincí. Dvojice větracích otvorů v podpaží umožňují odvod přebytečného tepla.

KALHOTY - mají v pase 7 poutek (o světlosti cca 60 mm) pro zasunutí opasku vz. 95. Obvod v pase lze rovněž upravit (až o 14 cm) dvěma stahovacími pásky, které se nacházejí po stranách pasové linie. Vpředu dvě šikmé kapsy s klopou zavíranou knoflíkem a malá kapsička u pasu na pravé straně. Vzadu dvě vakové kapsy. Další dvě stejné kapsy na stehnech našité za bočním švem. Na přední výztuze nad kolenem další kapsa. Zadní a stehenní kapsy jsou vakového provedení. Vzadu na pravé straně stehna hluboká kapsa pro zasunutí nože UTON. Konce nohavic stažené do gumy usnadňují zasunutí do vysoké obuvi a v případě potřeby umožňují snadné zkrácení délky.

CENA: cca 1.300,-Kč
zpet
 

Powered by Elixon CMS/AJAX-XUL