ARMÁDNÍ NOMEXOVÉ RUKAVICE

ARMÁDNÍ NOMEXOVÉ RUKAVICE: Nomexové rukavice CVC (CVC gloves = Combat Vehicle Crewmember gloves): na hřbetu rukavic je 100% Nomex. Na dlaních je použita měkká ovčí kůže. Při výrobě rukavic bylo použito dvojitých stehů. Nomexová vlákna. Vysoce odolné proti ohni a teplotám dosahujícím 100°C.

  • Výrobce: King Arms
CENA: cca 444,-Kč
RUKAVICE NAVY 105CB

RUKAVICE NAVY 105CB: jsou vyrobeny na základě specifikací požadavků mnoha armád NATO a stejně tak jako i specifikací požadavků záchranných týmů. Tyto rukavice současně lze najít i jako vybavení speciálních civilních záchranných jednotek, vojenských jednotek a policie. Jsou 100% vyrobeny z materiálu odolného proti teplu a žáru PROTEX a šité kompletně netavným vláknem PROTEX.

PROTEX (použitý materiál) je ohni a žáru vzdorný materiál totožných vlastností jako materiál NOMEX, je nejmodernějším materiálem v oblasti ohni a žáru odolných materiálů, tento materiál vyniká svými vlastnostmi poskytujícími bezpečí a pohodlí pro uživatele. PROTEX je nevodivý antistatický materiál, odolný proti ohni a žáru až do teploty 427°C.

  • Výrobce: Tactical Gloves
CENA: cca 467,-Kč
RUKAVICE KOŽENÉ BEZPRSTÉ

RUKAVICE KOŽENÉ BEZPRSTÉ: Kožené bezprsté rukavice černé barvy. Dlaňová část je vystužená zdvojením. Bezprsté rukavice zajišťují perfektní úchop pistole, nože nebo jiné zbraně. Elastické zápěstí s upínáním na suchý zip zajišťuje rychlé upnutí na ruce a pohodlné nošení. Zapínání na suchý zip.

CENA: cca 120,-Kč
zpet

Powered by Elixon CMS/AJAX-XUL