UNIVERZÁLNÍ KAPSA NA STEHNO

UNIVERZÁLNÍ KAPSA NA STEHNO: kapsa o rozměru 150x290mm, opatřena dvěmi popruhy umožňující přichycení na univerzální vazbu taktické vesty, nebo k taktickému opasku vybavenému univerzální vazbou. Kapsu samotnou lze od popruhů odepnout pomocí dvou spon-dvojzubcu. Na stehně je kapsa fixovaná pomocí jednoho popruhu. Vnitřek kapsy je podélně rozdělen na jednu větší a jednu menší samostatnou část. Uzavírání vnitřní chlopně je řešeno pomocí šňůry se samosvorkou umožňující tak stlačit obsah a víko na dvě plastové sponoy-dvojzubce

  • Výrobce: šito na zakázku
CENA: cca 650,-Kč
UNIVERZÁLNÍ SUMKA

UNIVERZÁLNÍ SUMKA: sumka pro uložení libovolného materiálu, její rozměr odpovídá možnosti uložení US polní lahve. Zpracování je na velmi vysoké úrovni. Vejde se do ní spousta věcí. Uzavírání vnitřní chlopně je řešeno pomocí šňůry se samosvorkou umožňující tak stlačit obsah a zajistit proti vysypání,k tomu jištění víka suchými zipy a palstovou sponou-dvojzubcem, ideální kombinace. uchycení na bojový opasek pomocí dvojice popruhů jištěných kolíčky a suchými zipy

  • Výrobce: ALP
CENA: cca 398,-Kč

SUMKA IBV: Individuální balíček pro výsadkáře IBV je určen k poskytování první pomoci formou svépomoci a vzájemné pomoci pro příslušníky výsadkových a průzkumných jednotek. Sumka IBV vyrobená z textilních materiálů s maskovacím vzorem letním AČR, je určena k uložení lékařského materiálu první pomoci pro individuální použití.

SUMKA IBV

Sumka je řešena jako kapsa s víkem zapínaným pomocí plastové přezky. Pro snadnější přístup k uloženému materiálu je sumka po stranách vybavena dvěma zdrhovadly. Vnitřek sumky je vybaven několika samostatnými kapsami a pružnými úchyty, aby při úplném otevření zdrhovadel nedošlo k uvolnění uloženého materiálu.

Sumka je určena k nošení na opasku. Přichycení je řešeno pomocí rychloodepínací spony s pojistkou.

  • Výrobce: ALP
CENA: cca 716,-Kč
POUZDRO NA OPTIKU UNIVERZÁLNÍ K MNS 2000

POUZDRO NA OPTIKU UNIVERZÁLNÍ K MNS 2000: pevné vyměkčené pouzdro slouží jako ochrana dalekohledu EDF, ale lze je použít i univerzálně. Dobře drží tvar uzavírací spona jde snadno otevřít a zavřít jednou rukou, nehrozí její samovolné otevření. Vnitřek prostorný, k boční stěně pohodlně opřete vařič na pevný líh a spousty dalších věcí, když tam nedáte zrovna optiku:-). Uchycení na UV bojový opasek pomocí dvojice popruhů jištěných kolíčky a suchými zipy. Víko obalu je upevněno sponou a boční přesahy víka jsou jištěny suchými zipy.

  • Rozměry: 15x15,5x11cm
  • Objem: 2,56l
  • Hmotnost: 0,18kg
  • Výrobce: S.P.M. Liberec
CENA: cca 1040,-Kč
zpet

Powered by Elixon CMS/AJAX-XUL