Wesco kamuflážní barvy

WESCO KAMUFLÁŽNÍ BARVY: kamuflážní barvy Velmi kvalitní, Speciální kamuflážní barva v tubě dle současného standardu NATO.Do vysoce pigmenované barvy (velmi dobře kryjící) je přidán prostředek nepropouštějící přirozené infra červené záření lidského těla. Povrch natřený barvou v pozorovacím přístroji nepřítele částečně nebo úplně splývá s běžným pozadím.Vhodné nejen k zamaskování tváře, krku, uší a rukou, ale také k zamaskování lesklých nebo výrazných ploch výstroje. Praktické balení maskovacích barev, které lze snadno aplikovat vysunutím z tuby a potřením po tváři, rukou, krku a za ušima. Válec je tvořen z jedné poloviny zelenou a z druhé buď černou nebo hnědou barvou, takže pouhým posunem po požadovaném povrchu těla a natáčením tuby lze vytvořit požadované krycí maskování. Barva navíc obsahuje repelent proti hmyzu a složku, která zabezpečuje její reflexivitu v infračerveném světle. Kamufláž lze odstranit teplou mýdlovou vodou.

 • Maskuje i v IR spektru
 • Velký obsah - 60ml
 • Odolné proti dešti a potu
 • Nejedovaté
 • Odpuzuje hmyz
CENA: cca 230,-Kč
Dalekohled 8x21

DALEKOHLED 8X21: je nepostradatelnou součástí výstroje kvůli přehledu na bojišti nebo pro průzkum v týlu nepřítele. Pro průzkumné účely musí mít kompaktní rozměry, vysokou odolnost a dostatečné optické vlastnosti. Konstrukce dalekohledu se vyznačuje robustním pogumovaným pláštěm ( odolnost proti nárazům a znečištění ) s moderním vzhledem a jemně zakřivenými konturami, což uživateli umožňuje velmi snadné držení i mokrýma rukama. Je malý do ruky a je vždy připraven k okamžitému použití. Optická soustava pak zaručuje ostrý a nezkreslený obraz. Zvětšení 8x, průměr vstupní čočky 21mm ( cca 1000m vzdálenost dalekohledem je jako cca 130m lidským okem )

 • Hmotnost: 185g
 • Velikost: délka 10cm
CENA: cca 360,-Kč
Dalekohled monokular 10x25

DALEKOHLED MONOKULAR 10X25 MIL-TEC:

 • Malý, praktický monodalekohled 10x25
 • V pogumovaném provedení se šňůrou na krk
 • Velice lehký,skladný
 • Přibližuje (zvětšuje) 10x
 • Průměr objektivu: 25 mm
CENA: cca 280,-Kč
Taktické zrcátko M-2

TAKTICKÉ ZRCÁTKO M-2: o průměru 71 mm je možno jednoduše připevnit pomocí klipsu k teleskopickému obušku. Pomocí zrcátka lze například zjistit přítomnost útočníka za rohem nebo v místnosti, kam se má vstoupit. Tato pomůcka se hodně využívá při boji v budovách pro bezpečné zjištění situace v místnosti, aniž by došlo ke vstupu a tím i prozrazení přítomnosti.

CENA: cca 260,-Kč
Obal na mapu

OBAL NA MAPU CAMO VZ.95: Obal na mapy s průhlednou fólií z vnitřní strany a maskovacím povrchem z vnější strany slouží k ochraně mapy před nepříznivými vlivy počasí a vlastním opotřebením. Vně dvě kapsy na tužky a drobné potřeby. Materiál silný polyester s vysokou odolností proti opotřebení, který je používán k výrobě speciální výstroje vojáků AČR. Maskování vz.95. Český výrobek, určený k profesionálnímu použití, vyrobený pouze z certifikovaných materiálů.

CENA: cca 407,-Kč
Obal na mapu

BLOK A5: čtverečkovaný. Důležitá pomůcka pro uchování poznámek, plánování a náčrtů objektů...

CENA: cca 26,-Kč
zpet

Powered by Elixon CMS/AJAX-XUL