TERČE PRO NÁCVIK STŘELBY

Základní část terče v podobě obrysu postavy dobře slouží pro nácvik obranné střelby, protože je svými rozměry shodná s proporcemi člověka středního vzrůstu a díky vizualizaci kostry, lze dobře vyhodnotit zásahy do vitálních zón. Na těle je pak umístěn velký kruh imitující střed postavy a v oblasti hlavy je znázorněna zesvětlená trojúhelníková zóna. To vše zjednodušuje vyhodnocení správných zásahů i při střelbě na delší vzdálenosti.

Z každé strany hlavy je kruh s vyznačeným středem, imitující agresora stojícího za rukojmím. V ploše celého terče je rozmístěno dvanáct kruhů s čísly a písmeny, které mohou sloužit pro výcvik rychlosti v kombinaci s přesností přenášením a to ve třech úrovních. Díky mnoha vyznačeným zásahovým zónám je možné využít celou plochu terče, takže při procvičování základních dovedností lze střílet bez zalepování terče a zároveň mít dobrý přehled o výsledcích. Možnost využití celé plochy terče znamená také časovou úsporu, jelikož místo vyměňování terče můžete pokračovat ve střelbě.

Terče je možno využít pro výcvik s dlouhou i krátkou zbraní ve všech úrovních pokročilosti. Terč Combat Target představuje moderní výcvikovou pomůcku pro držitele zbrojních průkazů i ozbrojené složky, která při správném využití
zkvalitní a urychlí střelecký výcvik.

Terče jsou vytvořeny ve vektorové grafice,
pro tisk ve formátu PDF, až do rozměru A0.
Dáváme je volně ke stažení s podmínkou,
že nebudou dále upravovány a nebo vytištěné
dále šířeny za úplatu.

bojové terče na střelbu
character of the target combat postava figure
zpet
 

Powered by Elixon CMS/AJAX-XUL