zimní převlečník AČR

Originální převlečník ( blůza + kalhoty ) používaný Českou Armádou, v jednobarevném bílém provedení, určený pro zimní kamufláž

BLŮZA - v pase jsou dvě tzv. falešné kapsy, pro snadnější manipulaci v kapsách pod převlečníkem. Blůza má také praktickou kapuci s možností stahování pomocí stahovací tkanice ( velikost kapuce umožňuje i používání helmy ). Zapínatelný rozparek pod kapucí pak umožňuje regulovat ventilaci pod převlečníkem a tím zabránění přílišnému se pocení. Obvod konce rukávů je možno libovolně upravovat pomocí knoflíku. Obléká se přehozením přes hlavu.

KALHOTY - jsou v pase opatřeny stahovací tkanicí pro úpravu obvodu pasu. Spodní části nohavic mají také pomocné stahovací popruhy se zapínáním na knoflíky, což zaručuje pevnou fixaci nohavice k noze. V pase po bocích jsou dvě tzv. falešné kapsy, pro snadnější manipulaci v kapsách pod převlečníkem ( speciálně uspůsobené pro střih kalhot vz.95, vhodné však i pro klasické (BUDU kalhoty ). Mezinoží je vystuženo proti případnému prodření, toto místo je totiž nejvíce namáháno.

CENA: cca 230,-Kč
zpet

Powered by Elixon CMS/AJAX-XUL