Nejdůležitější při této činnosti je kompletní ochrana očí, proto jako bezpodmínečně nutnou ochrannou pomůckou, která se vyžaduje jsou brýle. Brýle by měly splňovat určitá kritéria bezpečnosti. Jako hlavní požadavek je vysoká balistická odolnost, neomezeného zorného pole. Dalšími možnými vlastnostmi, které zvýší komfort v používání jsou nastavitelné nožičky, díky nimž je možné přizpůsobit dle požadavků uživatele. Anatomický tvar a vlastnosti použitého materiálu zajišťují pohodlné přizpůsobeni tváři uživatele.Plně ventilovaný rám s celoobvodovou ventilací a silnou ochranou proti zamlžení

Brýle COMMANDO PARA Mil-Tec
Brýle COMMANDO PARA Mil-Tec
  • těsné taktické brýle
  • elastický popruh
  • sklo odolné proti poškrábání
  • včetně pouzdra
  • výrobek firmy Mil-Tec
CENA: cca 390,-Kč
Brýle SX-COBRA

Brýle COMMANDO PARA Mil-Tec - Vysoce odolné profi ochrané taktické brýle s tmavě-šedým zorníkem, nijak nezkreslujícím vizuální vjemy. Brýle jsou neprůstřelné ocelovým projektilem do ráže 5mm až do rychlosti 45 m/s!!! (zachytí drobnější střepiny, úlomky, atd.) Čirá barva zorníků je speciálně určena pro náročné použití např. střelců a pyrotechniků, jimž může hrozit nečekané ohrožení očí letícími střepinami. Tvar brýlí byl speciálně zvolen s důrazem na co nejmenší omezení periferního vidění a rozhledu uživatele.

Brýle mají nastavitelnou silikonovou vložku, která se opírá o nos (dvě polohy). Samozřejmostí je i nekolikapolohová délková nastavitelnost ramínek, takže brýle lze přizpůsobit většině rozměrů hlavy. Zorník má oboustrannou protizamlžující úpravu a tvrdolak, který omezuje možnost poškrábání.

CENA: cca 290,-Kč
zpet

Powered by Elixon CMS/AJAX-XUL