M15A4 RIS Carbine

M15A4 RIS Carbine
úsťová rychlost (m/s) : 150 m/s
úsťová rychlost (fps) : 500 fps
délka : 1000 mm
váha : 3,14 kg
materiál těla : kov
pažba : sklopná
hlaveň vnitřní : 51 mm
pružina : "M130"
mechabox : verze 2

AIRSOFTOVÁ VERZE

Útočná puška M15A4 Rifle s ražením Armalite obléknutá do kovového R.I.S. předpažbí, na které je možnost dále přidělat doplňky. Nosné ucho je sundávací a je pod ním umístěna lišta pro uchycení kolimátoru. Výsuvná pažba je typu LE 6 polohová. Tuto airsoftovou repliku má na kontě firma Classic Army, která je známá svými velmi kvalitně zpracovanými a dobře střílejícími produkty. Výsuvná pažba dává možnost nastavení délky pro různá prostředí. Zbraň již v základu dosahuje dobrých výkonů a může se pyšnit skvelým vnějším zpracováním a kadencí. Po upgrade dosaženy výsledky viz výše.

Tělo zbraně je vyrobeno z kovu, který zdobí laserové ražení Armalite, z plastu je vyrobena pažba a předpažbí. Dle našeho názoru je kvalita plastových vnějších dílů kvalitnější než plasty používané na zbraních čínských.

OSTRÁ VERZE

Zbraně typu M16/AR15 jsou bezesporu nejrozšířenější na celém světě. Původně byl tento model navržen Eugenem Stonerem pro firmu ArmaLite. Později práva získala americká vláda, která je dále poskytla dalším zbrojovkám. M16A3 (M15A4 Rifle) je jeden z nejnovějších vylepšených modelů řady M16, kterou používají speciální jednotky americké armády. Je to zkrácená verze pušky M16, která je prakticky obdobou M733. Po odejmutí předpažbí je možné na zbraň připevnit granátomet. Zbraň má odnímatelnou transportní rukojeť na jejíž místo je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory.

vzadzpetvpred

 

Powered by Elixon CMS/AJAX-XUL