SIG SAUER P226 MK.25

SIG SAUER P226 MK.25
princip střelby : bombičky CO2
úsťová rychlost (m/s) : 95 m/s
úsťová rychlost (fps) : 310 fps
energie střely : 1 Joule
režim střelby : safe/semi
délka : 190 mm
váha : 940 g
materiál těla : kov
kapacita zásobníku : 25 ran

AIRSOFTOVÁ VERZE

Kovová replika plynové pistole z produkce KJW. Jedná se o repliku populární pistole SIG Sauer P226, jenž si oblíbilo velké množství ozbrojených složek po celém světě díky jejich spolehlivosti a kompaktnosti. Až na střenky je zbraň kovová. Závěr není odlitek,ale třískově obráběný díl. Zbraň rovněž disponuje RIS lištou na předním části těla pistole, která umožňuje uchycení taktických doplňků, reálné vypouštění nataženého kohoutku, rozborku, výrazná mířidla a v neposlední řadě silný BlowBack

BlowBack je, kdy zbraň při střelbě realisticky napodobuje zpětný pohyb závěru - blowback systém. Jeho natažení provází typické kovové klapnutí, což dodává zbrani více na věrohodnosti a lepší pocit ze střelby. Závěr u této repliky také zůstává v zadní poloze po vystřílení všek kuliček ze zásobníku. Zásobní je uzpůsoben pro CO2 bombičky.

OSTRÁ VERZE

ráže : 9mm, .40 S&W
zásobník : 15 nábojů
celková délka : 196 mm
délka hlavně : 112 mm
úsťová rychlost : 350 m/s
hmotnost : 750 g bez nábojů

Moderní služební typy pistolí SIG/Sauer řady P-220, vyrábějící se v rážích 9 mm Luger, 357 SIG, 40 S-W a 45 ACP, dnes patří k nejznámějším služebním zbraním na světě. Vznikly společným projektem švýcarské zbrojovky SIG a německé J.P. Sauer-Sohn. Mají rám z vysoce odolné slitiny lehkých kovů a unikátní pojistný mechanizmus s absencí klasické manuální pojistky. Nyní se nabízejí i celoocelové varianty vyrobené z nerez oceli.

Dnes je oficiálním výrobcem těchto zbraní německá firma J.P Sauer-Sohn v Eckenfoerde, která patří mezi nejstarší zbrojovky na světě (její kořeny sahají až do roku 1751), přičemž některé komponenty jsou vyráběny ve Švýcarsku nebo v USA.. Kromě švýcarských ozbrojených sil a policie, jsou rovněž ve výzbroji jiných armádních a policejních složek. Model

P-220 byl zaveden v japonské armádě. Model P-225 byl dlouhodobě používán u německé a finské policie. Model P-226 byl zaveden např. v egyptské a novozélandské armádě. Rovněž u britské SAS byl tento model zařazen, stejně tak u mnoha dalších elitních jednotek ve světě (jako jsou: protiteroristický útvar nizozemské námořní pěchoty, zásahové týmy německých zemských policejních sborů SEK, speciální útvary švédské policie aj.).

vzadzpetvpred

     

Powered by Elixon CMS/AJAX-XUL